| cυρcαкє a întrebat:

Ce trebuie sa fac mai exact in lady popular la nivelul 2 la scopul ala cu slujba imi zice,, După ce ai terminat cursul de bucătar, trebuie să iei o slujbă pentru a îți alege specialitatea. Vizitează în oraș Slujba mea sau muncește cel puțin 7 ore." dar eu nu inteleg ce vrea sa fac.

1 răspuns:
| Ilo a răspuns:

Mergi in Oras-Biroul de locuri de munca-Cursuri [si alegi cursul de bucatar]. Dupa ce ai terminat mergi din nou in oras la 'locul meu de munca' si alegi durata [mai exact 7 h.]