| SweetDreamss a întrebat:

Ma tot pune o colega sa pun o intrebare despre nu stiu ce joc lady popular sau ceva ca sa treaca la nivelul 3 parca intr e:
"După ce ai terminat cursul de bucătar, trebuie să iei o slujbă pentru a îți alege specialitatea. Vizitează în oraș Slujba mea sau muncește cel puțin 7 ore."
Fata vrea sa stie unde gasaste slujba sau unde munceste.
Dau si funda pentru cel mai explicit raspuns numai sa nu ma mai sacaie sa pun intrlaughing

Răspuns Câştigător
| Ally_8613 a răspuns:

Merge la oras si pe una din cladiri scrie "birouri de munca"mai departe se descurca.trebuie doar sa selecteze pentru cate ore sa munceasca.si muncestelaughingbig grin

2 răspunsuri:
| SweetDreamss explică:

->Ƥιтιcα тαн [:ϰ]ι ℓσʌɛ ʏσʋ nu chiar nuss eu nici nu joc asa ceva tongue habar nua m nici despre ce e vb in el tongue dar mi-a tr respectiva fata chestia cu dupa... pe mess tongue

| FataTPUpunctRo a răspuns:

laughing) fata aia esti tu, nu?