| MrWrestleMania a întrebat:

Am o problema. La samsung galaxy s II carcasa e rezistenta? Am vazut ca e din plastic... si ce mai plastic, zici ca e cauciuc. Si m-am cam speriat. Sper ca e rezistent telefonul... FUNDA!

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Carcasa si bateria sunt aproape singurele defecte la telefonul asta

| Narcis2007 a răspuns:

E destul de rezistent din cate am vazut pe internet

| dudae2 a răspuns:

Da, carcasa este destul de rezistenta, dar in schimb ecranul este foarte buna, chiar daca il scapi merge foarte bine nu ca la alte telefoana gen "Samsung corby". Funda? big grin