| BelieveinMagic a întrebat:

happy Care huse de protectie telefon sunt mai bune : cele din silicon, silocon TPU sau plastic? Care este mai rezistenta si care se fixeaza cel mai bine pe telefon? Voi de care aveti (nu conteaza telefonul )
P.S.: eu am un Samsung Galaxy i5500

3 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Cele din silicon! Am si eu si este foarte rezistenta, are o culoare frumoasa si se fixeaza bine pe telefon. happy

| Sakura1218 a răspuns:

Eu am de silicon... se fixeaza foarte bine pe telefon ( de la distanta nu pare ca poarta husa, ai impresia ca e doar telefonul ). Iar rezistenta e garantată.

P.S:eu am LG optimus net P690

| mongolo a răspuns:

Cele din silicon sunt mai bune