| alinutzacodruta a întrebat:

am o problema si sper ca ma puteti ajuta. antivirusul Avast nu ma mai lasa sa intru pe hi5.are legatura cu un virus. imi aparuse sa blochez adresa daca vreau, si eu m-am grabit sa o fac crezand ca e vorba de blocarea virusului. si acum nu mai pot intra pe hi5... am incercat cu opera, mozilla, internet explorer dar degeaba.am dezinstalat antivirusul si nimic. ce pot face?crying

4 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Sa bagi alt windows pentru ca e puternic virusul si sa iti faci hi5 nou si apoi sa nu mai intri pe acela

| alinutzacodruta explică:

Mi-am rezolvat deja problema.big grin si nu a fost nevoie de reinstalarea windows-ului happy

| Dizzy a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa reformatezi calculatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai activeaza antivirusul.Incearca sa astepti daca iti apare un anunt cu ''virus detected...'' sau ceva de genu' si apoi daca poti dai ''delet virus''. Daca nu merge mai posteaza anuntu' pana altineva stie altceva sau te ajut eu din nou! Bafta.Ps:La mine asa a mers, si la prieteni mei!