| adytzusiatat a întrebat:

Am o problema mare, e la calculator.Nu pot sa mai downloadez nimic, nu pot sa instalez niciun joc. Undeva in dreapta jos scrie:windows delayed write failed \windows was unable to save all the data for the file d\jocuri\fifa 07{asta a aparut cand am vr sa instalez fifa 07 si nu mi-a mers}. Mai zice "the data has been lost.this eror mai caused by a failure of your computer or your hardware or network conections. Ceva de genu da nu merge si ma enerveaza.PLZZZZZZZZZ help plzz

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

2 optiuni.
1.Ai virus
2.Ai mai multi virusi.
Daca ai problema asta de mai mult timp, reinstaleaza windowsu, este cel mai sigur lucru care-l poti face. Si, ca sa eviti pastrarea virusilor, cand ajungi la momentul partitiilor, le stergi, sau daca il face alticineva rogi sa le stearga si sa faci altele noi, pentru a fi sigur ca scapi de virusi. Sau, ia-ti avira antivirus. Este foarte bun, si detecteaza virusii repede, doar dupa o singura scanare.
Ar mai fi si posibilitatea de a-ti fi expirat windowsul, si in cazul acesta, tot trebuie sa reinstalezi windowsul. Eu iti recomand xp-ul, este cel mai bun dintre toate. Si daca te deranjeaza, iti iei o tema misto si s-a rezolvat happy funda?:X

1 răspuns:
| anonimul a răspuns:

Deci windowsu care l-ai pus nu este bun.ii lipsesc niste documente.asta ar fi o varianta dar s-ar putea sa fie cd de instaliare zgariat.in orice caz trebuie sa til inslalezi din nou. funda?