| BalonnasheDeSapun a întrebat:

Am o problema... vreau sa cresc mai mult in inaltime. am 1.61, 12 ani happy parintii sunt destul de inalti.1.67. 1.89.si as vrea sa cresc si eu mai mult... sport nu am timp sa fac. vreau niste solutii. am luat centrum junior imun si am crescut in ultima luna 3 cmce ma sfatuit, exercitii prin casa. orice funda

5 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Sporturi: volei, baschet.
sau daca nu ai timp agata te de o bara si incearca sa stai cate 1 minut 2 si repeta cam 1 ora pe zi.

| Kida_5763 a răspuns:

Am 14 ani si am 1, 60 laughing) Depinde de fiecare persoana. Eu zic ca esti destul de inalta dar oricum o sa mai cresti :*

| Seepty a răspuns:

Iti recomand sa nu mai iei tot felul de pastile (vitamine) pentru crescut pentru ca nu sunt bune de nimic, daca vrei sa cresti natural iti recomand sa te apuci de un sport precum volei, basket, inot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa cresti mai mult? Eu aveam 1, 60 la 13 ani si acum (15) am 1, 66...sa stii ca mai ai foarte mult timp sa cresti!

| BlacK_8915 a răspuns:

Daca nu vrei sa faci sport, Timpul le rezolva pe toate

La 14 ani o sa fi mult mai inalta decat acum!

Multa bafta, PACE!