| anonim_4396 a întrebat:

Am o statie Pioneer vsx-916 si zilele trecute am cumparat un microfon karaoke.Cand l-am conectat, nimic. M-am uitat atent, poate era de la fir. dar nu era. Ce sa fac? Am cautat pe net manuale de utilizare pentru statie, dar sunt in engleza, si cum eu nu ma prea descurc... Ce sa fac ca sa pot pune in functiune microfonul karaoke? Multumeschappy

3 răspunsuri:
| alexoprondrina a răspuns:

Incearca pe la setari sunet.sau vorbeste cu un profesionist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mi-am luat un microfon pentru. karaoke si mi s-a spus ca merge si la pc/laptop/tv/statie de karaoke, dar cand l-am bagat in laptop si in tv la fel nimic.si cand dadeam drumu la muzica se auzea in microfon si nu se auzea numic cand inncercam sa cant sau sa vorbesc. daca aflii ceva zi-mi si mie te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o staie vsx-418 si nici la mine nu merge microfonul, daca ai rezolvato zi si mie cum happy, astept un raspuns.