| AmaneMisa a întrebat:

Am observat ca in lista prietenilor mei de ID l-e apar imaginea de la avatar asa mai incetosata la cine este pe INVIZIBIL si la cei ce sunt OFFLINE nu l-e apare imaginea de la avatar (adica intr-un fel au detector) cum fac sa am si eu asa?

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Trebuie sa instalezi ultima versiune de messenger.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Pur si simplu descarci Messengerul cu nr.-ul 0.9...Pana atunci succes!;-)

| AlinaOneDirection a răspuns:

Nu inseamna ca sunt pe invizibil. daca le arata poza inseamna ca au fost pe mes in ziua respectiva. ca asa am crezut si eu laughing

sper ca te-am ajutat. funda daca vrei