| Tania a întrebat:

Cum iti poti da seama daca cineva ti-a dat ignore sau doar te-a sters din lista de mess? De exemplu daca eu verific pe detector invizibile si imi apare ori invizibil ori online, dar in lista mea de mess apare tot timpul offline inseamna ca mi-a dat ignore?

3 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Daca iti apare mereu offline si pe site e online sunt 2 variante: sau s-a pus pe invisible doar pentru tine, sau ti-a dat ignore.
Daca doar te-ar fi sters din lista de mess, atunci ti-ar aparea online, atat ca n-ai mai aparea tu deloc in lista lui/ ei.

| Bubuletsss a răspuns:

Poti vedea pe www.ydetector.ro.

Si sunt 2 variante daca iti apare offline cand acea persoana e online

1)te-a bagat la off
2)ti-a dat ignore. :D