| Adry05 a întrebat:

Daca cineva sa zicem ti-a dat ignor pe yahoo messenger, daca il cauti la detector de invisibil, cum apare? Online, offline, invizibil?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Apare asa cum este de fapt, nu conteaza daca ti-a dat ignor.happy

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Depinde cum se pune el, indiferent daca iti este prieten sau nu.
Pentru prietenii lui poate sa fie online, dar pe detectiv sa para invizibile.

| Adry05 explică (pentru evenso):

Eu ma refeream daca mi-ar da ignor si daca l-as cauta la detector cum mi-ar aparea.

| evenso a răspuns (pentru Adry05):

Exact la asta ti-am si raspuns.
Indiferent daca te are in lista sau la ignore pe detectiv invizibile va aparea cum se pune el, daca se pune pe invizibil asa va aparea, daca se pune online asa va aparea, iar daca este offline asa va aparea.
In schimb nu sunt deloc exacte aceste detectoare. ( 60 % max )
Sper ca acum m-ai inteles.

| Adry05 explică (pentru evenso):

Ai zis-o intr-un mod mai dificil deasupra, de aia nu prea am inteles mesajul final.

| evenso a răspuns (pentru Adry05):

"Dificil deasupra"?
Nu cunosc acest termen.
Pentru unii este dificil pentru altii nu.
Conteaza ca ai primit un raspuns in final pe care l-ai inteles.

| Adry05 explică (pentru evenso):

Prin "deasupra" m-am referit la raspunsul publicat mai sus.

| alexxxutz a răspuns:

Poti de exemplu sa il pui in urmarire pe http://www.detectyahoo.com sa vezi orele exacte cand intra/iasa sau se pune invizibil pe mess un ID chiar si daca nu esti la pc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexxxutz):

Alex,am incercat acest site www.detectyahoo.com,insa nu functioneaza nici nu se deschide pagina! Nici un detector de messenger nu mai functioneaza, ce se intampla? Am inteles ca cei de la Yahoo lucrau de ceva vreme la schimbarea setarilor pentru a stopa utilizarea acestor detectoare, tocmai pentru a oferi utilizatorilor Yahoo discretia totala pe care o doresc, fara a putea fi descoperiti! Ce stiti de acest lucru? O zi frumoasa, toate cele bune!

| PяInCєSs a răspuns:

Pai el apare invisibil daca sta pe invizibil, offline daca este offline si online atunci cand este onlinehappy insa sa stii ca si eu am vrut sa vad cat de bine functioneaza aceste siteuri si am incercat pe id-ul meu, aparea offline desi eram online, ultima data cand am dat apaream invizibil, eram online... asa ca nu te incredere foarte tare in aceste site-uri.