| oanabaloana a întrebat:

Am primit un mesaj pe messenger si din pacate nu aveam selectata optiunea ca mesajele sa se salveze si l-am pierdut.Cum l-as putea recupera? Mesajul nu are mai mult de 24 de ore. Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy Dupa cate stiu eu nu mai il poti recupera. De ce nu il ceri inca o data persoanei de la care l-ai primit?

2 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

1.intri pe mess normal
2. Te duci sus acolo unde scrie messenger si alegi Preference/s
3. Dai acolo din lista aia ARCHIVES
4.Si selectezi Yes, save all of my mesages
5. Dai click Dreapta pe oricine din lista
6. Dai Message ARhive
7. Ai acolo toate mesajele

| anonim_5778 a răspuns:

Vezi daca e selectat la arhiva sa se pastreze mesajele si dupa ce te deloghezi... s-ar putea sa ai acolo mesajul