| SinK1121 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot anula stergerea unui cont de metin2? Am primit primit un email in care imi spune ca daca vreau sa anulez stergerea contului trebuie sa intru pe site-ul metin2 oficial si dau pe anuleaza la sectiunea "Stergere cont". Dar totusi nu am gasit nimic, poate am intrat pe site-ul gresit?

3 răspunsuri:
| Osneros a răspuns:

Se mai joaca metin2 in final de 2019? laughing

| SinK1121 explică (pentru Osneros):

Da, se mai joaca. Imi poti raspunde la intrebare?

| Osneros a răspuns (pentru SinK1121):

Da, pot.

De unde Dumnezeu sa stim noi cum functioneaza sistemul lor de stergere a conturilor? Intreaba direct la sursa.