| vitalie195 a întrebat:

Am programa TeamViewer si vreau sa intru pe compiuter la prietena mea dar nu stiu parola cum pot face sa pot intra la ea in compiuter ID: al stiu dar parola nu o stiu. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai trebuie sa-ti dea ea un cod (nu parola) si mai trebuie sa aiba si ea Team wiever instalat in pc si apoi sa-ti dea acceptul sa intri! Fara sa-ti dea prietena ta acceptul tu nu poti intra in pc-ul ei!
Uita-te aici sa vezi cu ce se mananca Team Wiever
http://www.videotutorial.ro/? p=1103
Nu este greu de folosit! Succes!

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Cand deschide ea programul, se genereaza automat un id si o parola noua! de acestea 2 ai nevoie ca sa poti accesa computerul ei! bafta!

| volgian a răspuns:

Trebe sa-ti de ea parola ca sa poti intra

| vitalie195 explică:

Mersi dar ea are proga si e instalata dar sint certat si vreau sa intru la ea... poate cineva stie vreo metoda. va rog!