| Nastya1996 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare care imi trebuie urgent de rezolvat....am cont pe odnoklassniki dar nu pot intra pe el toata ziua am putut dar acum seara cind am incercat din nou sa accesez deja nu mai putea luind in consideratie ca de pe mobil pot accesa da de pe compiuter nu dupa ce pun loghinul si parola imi apare ceva de genu ce pot sa fac ajutati-ma va rog mult:salutare la toti ce sa fac in cazu in care vreau sa intru pe contul de odnoklassniki pun ploghinul si parola simi apare chestia asta luind in consideratie ca de pe mobil pot intra pe cont da de pe compiuter in apare ceva de genu:
Защита профиля
Nastya N, мы обнаружили подозрительную активность и временно заморозили Вашу страницу, чтобы вырвать ее из рук злоумышленников.

Чтобы разморозить страницу, мы просим Вас подтвердить, что Вы владелец страницы, и сменить пароль.

1 răspuns:
| Paulystar a răspuns:

Eu stiu rusa si spune ca ti-a inchis contul temporar pentru cas sa-l apere de infractori. Inseamna ca cineva ti-a spart contul sau tu ai intrat de pe alt computer si el crede ca e altcineva. Zice ca trebuie sa-ti schimbi parola si sa confirmi ca esti proprietenarul paginii pentru a o putea accesa. Sper ca te-am ajutat!