| xukaraluka a întrebat:

Am publicat niste posturi pe blog ieri si acum nu imi apar nici macar la drafturi. Comentariile de la posturile respective imi apar cand intru in cont, insa imi zice ca pagina pe care vreau sa o accesez nu exista, adica posturile nu exista. Aveti idee ce s-a intamplat?! Si mai ales cum imi recuperez eu posturile?!

2 răspunsuri:
| gatablog a răspuns:

Daca folosesti platforma wordpress cauta la sectiunea "gunoi", sa nu fi sters din greseala postarile.

Mai stie cineva parola ta de acces? Poate le-a sters!
Daca intri la sectiunea articole si ele nu apar nici macar ca ciorne, nu sunt nici in sectiunea "gunoi" adica trash, atunci cineva le-a sters definitiv.

Eventual incearca sa iesi din contul de administrare si sa te autentifici din nou. poate este doar o eroare de moment.

Mai multe sfaturi pentru administrarea unui blog sasesti pe www.GataBlog.info

| Ove a răspuns:

Pe ce platforma deti blogul (wordpress, blogspot...)? Lasa adresa blogului