| turtle a întrebat:

E URGENT! Ieri am facut o mare greseala... Am sters un contact important si acum vreau sa-l recuperez. Aveti idee cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati:
1. Daca nu l-ai sters si din cosul de gunoi (Recycle Bin) atunci intri acolo, te pozitionezi pe document si dai Remove.
3. Daca l-ai sters si de acolo atunci descarci si instalezi un program gratuit de recuperare, de ex. Recoverit, Recuva, etc (sunt mai multe) si cu acesta il poti recupera.

1 răspuns:
| CatalinB11 a răspuns:

Exista aplicatii pe care le poti descarca de pe googleplay sau applestore care recupereaza fisire sterse, inclusiv numere de telefon. Insa, nu stiu sa iti recomand una. Incearca pana nimeresti una care functioneaza.