| TraficantDeVise10 a întrebat:

Am pus o poza noua pe contul de facebook.Si la poza aia s-a facut singur un album "Fotografii de perete". Cum pot sa scot poza de aici si s-o pun in alt album langa celelalte poze ale mele?
Funda :X!

1 răspuns:
| Roooxaneeelllll a răspuns:

Buna! poza a aparut in acel album deoarece te-ai etichetat ceea ce nu trebuia.Etichetatul este doar daca ai si alte persoane intr-o poza. Deci sterge etichetawinking si ai sa vezi ca ramane doar acolo unde a fost ea adaugata prima data inainte de a te eticheta...bafta!