| Denisa_3637 a întrebat:

Hi! Am o intrebare legata de facebook.Eu cand mi-am facut contul inainte sa imi pun poze nu mi-am facut nici un album.Asa ca ele s`au incarcat intr-un album pus de laculator ma gandesc euu "Fotografii de perete". Credeti ca din cauza ca nu mi-am facut un album la inceput s`a creat ala? Si cum pot sa incarc o poza intr-un anumit album? Eu daca pun sa mi se incarce o poza se incarca direct in "Fotografii de perete". Va rog ajutati`ma happy. Cel mai ajutator raspuns primeste FUNDITSAA :*!

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da

| Acidclorhidric a răspuns:

Pai trebuie sa-ti faci tu un alt album si sa iti pui pozele acolo.Albumu` cu poze de perete iti apare ca probabil ai fost etichetata intr-o poza de pe facebook-ul alcuiva!