| bogda72 a întrebat:

Am raspuns la cateva intrebari si imi arata la profil ca nu am raspuns la niciuna. de ce? va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| RainUmbrella a răspuns:

Asteapta pana maine sa vezi ca-ti va arata. Nu stiu asa mi s-a intamplat si mie!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca TPU nu este un site actualizat in timp real! asteapta si o sa iti apara!

| Cappuccinooo a răspuns:

Buna.
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.Ai putina rabdare, vor apareawinking
Sper ca te-am ajutat kiss.Pa, pa.

| NoCharachter a răspuns:

Raspunsurile apar peste 15-20 min. Trebuie sa ai rabdare...

| bogda72 explică:

Mersi mult