| AmaliaAmi a întrebat:

Eu am raspuns la mute intrebari am pus si intrebari dar cand dau la vizualizare profil imi arata 0 raspunsuri, 0 intrebari, etc...si nu stiu cum fac si eu puncte? Va rog raspundeti! Dau Fundabig grin...

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
acum ai 10 raspunsuri si 3 intrebari, in fiecare dimineata iti vei vedea afisata la profil activitatea ta cu o zi in urma...
O zi frumoasa sa aihappy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai răbdare, că nu se actualizează din minut în minut, ci doar o dată pe zi.