| anonim_4396 a întrebat:

Am realizat ca sunt o persoana fara hobby. Nu prea ascult muzica, nu fac sport, nu imi plac atit de mult filmele as putea spune ca de un timp sunt in depresie. As vrea sa va impartasiti cu hobby-urile voastre poate as putea lua exemplu. Ms.

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Unul din hobiurile mele sunt cultivarea florilor,sunt atat de inebunita dupa flori incant am umplut casa si gradina de flori si tot mi se par prea putine,alt hoby ar mai fi filmele,si in special cele in jungle,cu animale si plante,cascade, iubesc natura cu tot ce are ea frumos, muzica iarasi este ceva atragator, recunosc cu sportul mai putin spre deloc, dar admir pe cei care au astfel de inclinatii

6 răspunsuri:
| JasonMcCann a răspuns:

Ador să cânt.

| B3bytzaa a răspuns:

Mie imi place sa citesc, ascult muzica, ma uit la filme foarte mult ( sunt filme f frumoase comedie, adolescenti, romantice), sa dansez..sunt multe chestii care imi plac si pe care merita sa le incerci.

| RockNbeer a răspuns:

Nici eu nu am foarte mult hobby-uri, in afara de cantatul la chitara care imi ocupa cam 70% din timpul liber, prefer sa citesc sau sa stau degeaba.

| Jijell a răspuns:

Nu-ti prea plac muzica, sportul, filmele... Sa ma gandesc. Daca esti indemanatica, ai putea sa faci bratari si lantisoare, se cauta bijuteriile hand made, mai castigi si bani. Am o amica care lucreaza asa ceva.

Iar ca sa alungi depresia, iesi afara si plimba-te cat mai mult. Daca stai in casa si nu ai nimic de facut te deprimi si mai rau.

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Poti face un sport

| Gabiitii a răspuns:

Poti scrie povesti despre situatii in care ai trecut sau ti-ai dori sa treci este chiar foarte dragut si folositor in acelasi timpwinking

Întrebări recente