| andr3yutzu12 a întrebat:

Am reinstalat yahoo si winamp si la winamp programul pentru status cu muzica si cand schimb melodia mie sus imi arata ca s-a schimbat dar cand dau la id meu nu s-a schimbat
cand dau sa imi bage status imi apare ca l-a bagat
cand dau click pe id meu imi apare ca nu am nimic la status nu stiu din ce cauza e
m-i sa mai intamplat odata dar am reinstalat yahoo acum stau mereu sa reinstalez yahoo? please help dau funda!

2 răspunsuri:
| Kruger2 a răspuns:

Folosesti HyperYM? Daca da, trebuie sa stii ca acest gen de programe au foarte multe bug-uri (erori) iar atunci cand incerci sa le dezinstalezi, acestea fie nu se dezinstaleaza complet, fie deloc. Teoretic, ar trebui sa reinstalezi Yahoo Messenger, insa uite un truc: http://www.softpedia.com/......18442.html Descarca programul si cauta HyperYM in lista acestuia. In cazul in care problema tot nu iti da pace, singura solutie este sa reinstalezi XP-ul.

| andr3yutzu12 explică:

Am rezolvat am scos cablul de la net si l-am bagat din nou multumesc oricum pentru raspuns si nu folodesc hyperym folosesc plugin ym now palying sau ceva de genu