| oeg a întrebat:

mi am instalat programul acela care arata melodia ascultata in winamp la status si acum nu mai stiu cum sa scap de el! cum ii dau uninstal? help! funda

Răspuns Câştigător
| MrHaipa a răspuns:

Deschide winampul, dai click dreapta, intri in obtiuni, intri la preferences, si cauta in lista din stanga Plug-ins, si gasesti acolo input, output (e o lista mai mare.) si in alea gasesti programu care l`ai instalat. dai clic pe program si dai Uninstall plug-in, repornesti winampul si gata big grin

4 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Intra in Control Panel>Add/Remove Programs/Cauta in lista numele programului.

| 3ntzz a răspuns:

Si mie mi -o intamplat asa o data thinking si cred ca mi-am dezinstalat winampu sau messu... nu mai stiu sigur succes

| ioana_6047 a răspuns:

De la control panel remove si daca nu merge dezinstalezi winamp iar.bft.

Răspuns utilizator avertizat