| radutherap a întrebat:

Am samsung galaxy mini si dc nu pot sa conectez la pc adica pot dar nu imi apare folderul unde am fisierele cum fac daca vreau sa-mi pun melodii pe el din pc ((((((dau funda la cel carei corect))))

3 răspunsuri:
| dublud a răspuns:

Buna
E din vina la Samsung kies. Intra in setari la telefon nu stiu sigur unde ca eu am avut galaxy s si mi lo furat. ii acolo undeva setare de in loc de Samsung kies trebuie selectat Stocare Date. si dupa o sa iti mearga
Succes.Bye.

| Bebitssaa a răspuns:

Buna, intra in setari, apoi conectivitate, apoi pune pe stocare in masa

| Mihai_9655 a răspuns:

Salut. Intra in setari --> aplicatii --> dezvolate --> depanare usb. Eu asa am facut si mi-a mers, pentru ca si eu am avut aceeasi problema.