| VirusMan a întrebat:

Am telefonul Samsung Galaxy Mini si cand il conectez la pc nu imi apare nimic...ca vreau sa bag ceva muzica, stie careva ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Trebuie sa folosesti softul telefonului, sigur a venit cu un cd la cablul de date, altfel nu vei reusii sa le sincronizezi si sa bagi muzica sau ce vrei tu pe telefon.

5 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Descarca si instaleaza in pc programul ( Samsung PC Studio 7.2.24.9), ca sa poata calculatorul sa vada telefonul si dupa aceea poti efectua ce operatie vrei tu.

| VirusMan explică:

Am gasit problema... intri la Setari, Aplicatii, Dezvoltare si debifezi Depanare USB dupa ce l-ai conectat la pc ...succes tuturor

| VirusMan explică (pentru VirusMan):

De ce nu pot sa ma declar pe mine castigator? crying

| deeyuhd a răspuns:

Si eu am acelasi te telefon si am avut aceiasi problemahappy
Trebuie sa descarci Samsung Kies de pe site-ul oficial Samsunghappy
Fundabatting eyelashesbig grin?

| andra_7731 a răspuns:

Virusman doamne iti multumesc ca ti-a venit prin minte sa scrii