| lola a întrebat:

Am scris la Cauta : idle pentru ca ma freaca o intrebare de cateva zile.Am gasit cam 13 intrebari legate de fake idle si m-am uitat si la raspunsuri la cateva dintre ele [adica la vreo 10] si nimeni nu a intrebat De ce ai vrea sa ai idle si cand esti la calculator? Eu innebunesc cand imi apare idlelaughing Daca tot e asa de ce nu stai invisible?thinking

3 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Aveam un amic care isi punea fake idle cand se certa cu prietena.Erau amandoi pe mess si el vroia sa-i dea impresia ca e afara cu baietii, sau plecat pe nu stiu unde (discoteca, gratar, party...- specifica la status ), asta doar ca sa o supere pe ea, sa-i dea de inteles ca nu sufera dupa ea, ca poate sa se distreze in continuare.Asa lasa impresia, dar de fapt el statea si suferea ca un caine, si la cel mai mic buzz al ei, dadea dracu' fake idle-ul de 4-5 ore si vorbea cu ea.

| Gexu a răspuns:

Si mie imi pl sa am idle si programul ala cu fake idle nu`mi merge x( cand introduc timpul nu mi`l acceptasad oare dc?sad

| lola explică:

Poate ca ai messenger 9. Oricum, nu asta era scopul intrebarii mele, sa mai intrebi o data de ce nu iti mergeraised eyebrows