| Jose21 a întrebat:

Cum se poate ca la mess sa iti pui iti apara "idle" chiar daca esti la calculator? Adica am vazut ca unii intra pe mess si le apare direct deja idle de 1 minut, 2 etc.Se poate seta ceva si sa stai la calc insa la mess sa iti apara idle?

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Nu se poate. este posibil doar in cazul in care nu ai utilizat pc-ul timp de anumite momente, asta poti seta tu.sau cel putin eu nu stiu sa se poata. poti intreba persoanele respective, ca sa te asiguri

| SongokuJR a răspuns:

Da! Se poate seta la cat timp dupa ce ai plecat de la pc sa se faca "idle" si se poate sa-ti apara dar nu trebuie sa umblii la nimic... daca misti un pic mouse-ul nu mai esti "idle" ci vei aparea normalhappy Fundita?puppy dog eyes

| ScumpikaXXX a răspuns:

Nu cred ca se poate insa mie imi mai apare idle cand mi se bloca pc-ul.