| zuzuliana a întrebat:

Se poate pune idle si daca stai la pc...sau numai daca nu mai esti la el? dupa cat timp apare idle?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai exista programe de fake idle, da' nu le vad rostu. adica, daca nu vrei sa vorbesti cu nimeni pui dnd, brb, stai invisible, offline... Oricum, fake idle exista doar pentru mess 8. Cel putin asa stiu eu.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Raspunsul lui Paul este corect.

| friends a răspuns:

Eu zic ca nu ca am incercat si eu si nu merge

| me_7304 a răspuns:

Poti sa dai sa apari Idle dupa ce interval vrei tu(minim 1 minut). Dai la messenger, preferences, privacy si dupa iti alegi tu dupa cat timp te arata Idle. Dar nu trebuie sa misti de mousehappy

| alinaaa_7208 a răspuns:

Pai idle apare dupa 15 min, de obicei, dar poti sa intrii sus la messenger... apoi dai la privacy(in stanga)si scrie acolo."idle status.", si poti sa schimbi.acolo"Show me as idle if i don't use the compurer for."si schimbi dupa cate min vrei sa intri idle, eu am dupa un minut:p