| SweetThings a întrebat:

Am setat calculatorul să pot scrie cu diacritice dar pe messenger nu merge.De ce? P. S:am messenger 11

3 răspunsuri:
| NICKSOOO a răspuns:

Nici la mine nu merge; daca afli de ce, -chiar sunt si eu curioasa -te rog, lasa-mi si mie un mesaj. Multumesc frumos!

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaDyaDeea a răspuns:

Si am messenger 11! tu de unde ai setat diacriticele? de acolo de unde vorbesti cu persoanele din lista? Nu! Dai sus la messenger>preferences>appearance>Change Fonts & Colors! de acolo setezi ce scris vrei ce culoare sper ca te-am ajutat!