| Insomnii a întrebat:

Am si eu cateva intrebari si vreau sa raspundeti cu sinceritate( promit fundita)
1. Ce gen de muzica preferati?
2. Ce anotimp preferati?
3. Ce ati alege intre Italia si Franta?
4.cum arata pentru voi iubitul/iubita perfecta?

Răspuns Câştigător
| SlăninăCuCeapă a răspuns:

1.Imi place ori ce muzica in afara de manele.
2.Vara,anotimpul in care m-am nascut.
3.Italia (Am fost 3 ani acolo si a fost super)
4.Sa gasim barbatul perfect este una dintre cele mai grele sarcini pe care o avem. Tocmai de aceea trebuie sa stim clar ce cautam si mai ales de ce. Pentru ca de multe ori trecem peste cateva dintre regulile de aur, ne-am decis sa facem o lista de care sa nu ne despartim.

Ca sa nu patim ca data trecuta, trebuie sa ne asiguram ca toate cerintele noastre sunt respectate inainte de a intra, cu capul inainte, intr-o relatie nu tocmai potrivita.

Sa fim sincere, barbatul potrivit trebuie sa aiba cel putin 10 calitati esentiala. Iata-le:

1. Respect
Iubitul tau trebuie sa iti dovedeasca, in mod constant, ca te respecta! Atat pe tine, cat si pe cei dragi tie, asa cum… si tu trebuie sa il respecti pe el si pe cei dragi lui.

2. Rabdare
Nu poti avea o relatie armonioasa daca cel de langa tine te preseaza tot timpul. Supune-l din timp testelor de rabdare, pentru ca relatiile de durata nu au sansa de izbanda atunci cand partenerii nu au rabdare.

3. Deschidere
Cu cat iubitul tau va fi mai deschis spre nou, cu atat relatia voastra va merge mai bine. Barbatii sunt de obicei inovatori asa ca… s-ar putea sa ai noroc.

. Entuziasm
Desi e greu de gasit in ziua de astazi un barbat entuziast, face minuni la casa omului.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1. Nu conteaza merge orice tip de muzica
2. Iarna
3. Italia
4. Eu nu o sa am iubita.

| Gizăz a răspuns:

1. Rock, metal, folk, clasică.
2. Iarna. URĂSC căldura și ador zăpada.
3.Franța dacă trebuie să aleg neapărat dar aș prefera mai degrabă Austria, Cehia(Praga), Elveția, sudul Germaniei, Danemarca, Norvegia sau Suedia. De la noi din țară prefer Ardealul și ca oraș, Sibiu.
4. Perfecțiunea e o noțiune subiectivă. Pentru mine perfecțiunea întrupată într-o femeie e bunătatea sufletească, inteligența și personalitatea puternică. Fizic prefer o femeie slabă, nu aș ieși cu cineva supraponderal (mă poți numi superficial dacă e), măcar 1.65(că am 1.98 totuși), brunetă și cu ochii negri sau căprui.

| EvangelineDS a răspuns:

1.punk-rock [ex.tokio hotel]
2. vara
3.italia fiindca acolo lucreaza si fratele meu
4.sincer si fiddelhappy

| IoanaTempah a răspuns:

1.orice fara manele si populara :]]
2 vara
3 Italia; x!
4. Nu exista perfectiuneawinking

| Claudiu2011 a răspuns:

1.daca ar fi sa aleg numai un gen as alege muzica house
2.prefer vara(desi e f cald)dar e misto seara in parc cu pers iubita.
3.Sincer as alege Franta(Parisul e orasul iubitii)(si desi limba nu mi place)
4.Pai nu exista in lume un om perfect(sa spunem perechea potrivita este cineva cu care sa te intelegi f bine sa te completezi unu pe altu sa fiti de acord aproape in orice lucru) si bineinteles sa va iubiti.
4.

| Nicole a răspuns:

Buna.
- Dupa dispozitie insa, in general pop,house.
-Toate anotimpurile sunt frumoase in felurile lor,eu prefer vara deoarece este cald,soare si vacanta.
- Franta happy
-Intelegator, iubitor si in primul rand sincer.
Numai bine.
Pa, pa.

| summertime a răspuns:

Imi place pop,rock(dar nu toate genurile de rock) si unele melodii gen rap.
In general imi plac toate anotimpurile,dar nu prea imi place la iarna pentru ca e frig,zilele sunt mai scurte si ninge, iar daca stratul de zapada ingheata, asteapte mult si bine pana se topeste.La primavara si toamna nu imi prea plac zilele acelea friguroase,iar vara nu imi prea place faptul ca sunt plecata saptamani de acasa prin competitii.
Daca ar fi sa vizitez una dintre ele,as alege Franta pentru ca acolo a mers si actorul meu preferat.
Chiar daca perfectiunea nu exista,iubitul "perfect" ar trebui sa aiba ochi albastri(sau nuante apropiate de albastrubig grin),sa fie inalt,da nici chiar cat Everestul,sa fie brunet sau saten,sa fie dragut, glumet si cel mai important, sa ne intelegem.

| VORTEX a răspuns:

1.muzica usoara
2.vara
3.Italia
4.sincera,draguta,intelegatoare.

| IonutGosa a răspuns:

1.house
2.iarna
3.frantathinking
4.nu stiu, sincer.conteaza oarecum si aspectul fizic dar nu atat de mult...sa aiba ceva si in carcasa, dar nici urata ca shrek:-&

| Optimus7 a răspuns:

Toate in afara de manele
Primavara
Franta
Pt minie iubita arata roscata(nu e obligatoriu) si gingasa la comportamen: glumeata si cuminte

| GabytzaDoolce a răspuns:

1.Ascult orice fel de muzica in afara de manele, populara si etno.2.Prefer vara pentru ca pot sa ma balacesc in apa fara sa racesc.3.As alege Franta pentru ca are Turnul Eiffel.4. Iubitul perfect trebuie sa stie sa se comporte cu o fata,sa fie un pic mai inalt ca mine, sa aiba ochii verzi sau negri, sa aiba si niste banutihee hee si sa nu ii pese ce zic altii despre noi. Sper ca te-am ajutat. fundita?

| Fishhh a răspuns:

1.Reggae, Jazz, Rap, Trip-Hop, Dubstep, Drum and Bass si alte gramezi de genuri
2.Vara
3.Franta
4.N-am un raspuns...

| emiliagrosu a răspuns:

Pop rock
Primavara
Italia
Sa fie alaturi de tine si sa te sprijine si la bine si la greu.

| 123456789_9071 a răspuns:

1.aproape orice in afara de manele
2.primavara
3.Franta

| AnonimaPunct a răspuns:

1. pop sau rock
2. primavara
3. Franta
4. cu cativa centimetri mai inalt decat mine, cu parul saten, putin ondulat, cu ochii migdalati, cu tenul masliniu... adica frumuselwinking

| StinK a răspuns:

1.rock
2.primavara.-.revenirea caldurii:X
3.Franta.-.tara iubirii:X
4.Pentru mine nu conteaza aspectul fizic.(dar sa nu fie nici de aia de vomiti cand o vezilaughing)...sa fie sincera cu mne.inteligenta, nu prea timida,,frumoasa daca se poatehappy.dar.,nu conteaza aspectul,, poate sa fie oricum, dar daca simti acel sentiment minunat-iubirea, este prezent,, acea persoana e perfecta:X... funda?

| alexandra_4350 a răspuns:

1. Pop
2.Vara
3.Franta
4.Blond, bogat, cu ochii albastrii, intelegator.

| Roz_7275 a răspuns:

1.Pop 2.Vara 3.Italia 4.Sincer si brunet cu ochii albastri