| maryy_5814 a întrebat:

Ce ati alege iubitul/iubita sau pretenii?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Prietenii ADEVARATIwinking iubita/iubitul te inseala laughing prietenii adevarati, nu tongue

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Prietenii...happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai daca ai de ales intre ei inseamna ca ori ai un iubit de nimic, ori ai prieteni de nimic... cel mai normal e sa poti sa'i intelegi pe amandoi si sa nu se ajunga la situatia cand trebuie sa alegi... din moment ce iubitul iti accepta prietenii si viceversa totule perfect... daca nu atunci cel care iti cere sa renunti la celalalt inseamna ca nu merita

| Ana a răspuns:

Iubitu'

| inna a răspuns:

Iubitul.

| MM a răspuns:

Iubitul.

| daniDeeDee a răspuns:

Iubita.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Prietenii...

| r8driver a răspuns:

Prieteni pot sa mai astepte pe primul loc e iubita...

| obarbiebruneta a răspuns:

Eu as alege iubitul

| simoSTAR a răspuns:

Atat iubitul cat si prietenii te pot parasi... iubitul pentru mine este si sora frate mama, prieten...deci aleg iubitul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acum, prefer doar pe mama.
Prietenii vin și se duc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu concep ca intr-o relatie sa mi se impuna sa aleg ceva, consider ca pot trai in armonie cu iubitul fara sa imi dau prietenii deoparte si viceversa.Nu as sta cu un om care mi-ar impune asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ales iubita si nu a fost bine. am ales prietenii si nici asa nu a fost bine. so?!? sa spunem ca m-as risca inca o data la iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege iubitul. Relatia cu iubitul e mai importanta decat relatiile de prietenie.