| ColourMePretty a întrebat:

Ce anotimp preferati? Promit fundita.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Vara si asta nu pentru ca m-am nascut in august, ci pentru ca pur si simplu ma simt in largul meu. Ma simt libera simt ca pot sa fac orice. Imi place soarele chiar daca uneori mai enerveaza pe oricine imi place sa-mi bata vantul cald in fata, sau sa ma balacesc toata ziua impreuna cu prietenii, sa merg in vacanta cu parintii la munte si sa explorez fel de fel de lucruri, in aer liber. Sa ma joc tenis volei sau alte jocuri cu mingea (mai ales patratel, cand suntem adunati cu totii). IUBESC ANOTIMPUL ASTA SI SIMT CA ESTE ANOTIMPUL MEU).
Sper ca ai si tu un anotimp in care sa te simti asa cum ma simt eu. Succes happy SI NOROC IN NOUL AN DE SCOALA CARE AZI A INCEPUT happy

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toamna/Iarna/. Tot ce e static, ma atrage.Ma fascineaza lucrurile inerte.De ce? Pentru ca nu invita la cunoastere ci la imaginatie

| pwp a răspuns:

Iarna. o ador!

| pwp a răspuns:

Iarna love struck

| 愛日本 a răspuns:

Iarna e atat de frumos cu sarbatorile alea! deci IARNA

| madalicious a răspuns:

Vara.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer primavara cu farmecul ei.

| anss23 a răspuns:

Toate anotimpurile.happyTu?

| Nastia a răspuns:

Vara, pentru ca e cald, frumos, racoare in acelasi timp, vacanta.

| NUUSTIU a răspuns:

Varaaaaa love struck

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Fiecare anotimp este special in felul lui.Vara avem vacanta, ne putem bucura de orice, este cald, stam afara, Toamna este un peisaj multicolor, cad frunzele, dar incepe scoalahee hee...Primavara:X (acesta este anotimpul meu preferat, deoarece sunt si nascuta primavarabatting eyelashes). Primavara revine natura la viata, iesim de sub troienele de`o iarna lunga, ies ghioceii, inmuguresc copacii si toate celelalte.Este o splendoare.Si Iarna este un anotimp superb, ne distram afara in puful alb, sunt acele sarbatori care petrecem timp cu familia, cadouri.In concluzie toate sunt superbe dar PRIMAVARA imi place ccel mai mult.

funditabig grin?

| DeeVee a răspuns:

Iarna.:X:X atunci sunt cele mai frumoase sarbatori :X exista o atmosfera frumoasa in casa. te trezesti dimineata si simti mirosul de cozonaci ai bunicii :X:X...zapadaaaa...noptile placute in care stai langa brad si privesti pe geam cum ninge :X:X.

| laradio a răspuns:

Mie imi place toamna dat majoritatea prefera vara.happy
Sunt nascuta toamna si na...

| tina28 a răspuns:

Vara... e cald si bine si trebiue sa te imbraci (gros)sau sa stai cu grija ca vai mi-am uitat umbrela acasa.

| Ana_6509 a răspuns:

Sincer, nu mă pot hotărâ. Nu pot alege unul în defavoarea celuilalt, fiecare anotimp are o caracteristică frumoasă a sa.

| ColourMePretty explică:

In special varaalove struck

| Ioonela a răspuns:

Vara
e cel mai frumos anotimp
si cred ca si tie iti place
happy
big grin

| EnaS a răspuns:

Fiecare anotimp este special, însă mie îmi place iarna. Când mă gîndesc la iarnă mă gândesc la Crăciun, fiind sărbatoarea mea preferată.

| Puuuf a răspuns:

Toamna

| TuPentruTpu a răspuns:

Vara, pentru ca ayunci luam vacanta.