| Amalia14 a întrebat:

Am si eu doi pisoi negri si nu pot sa ma decid ce nume sa le pun.Va rog sa ajutati

Răspuns Câştigător
| andreigreen a răspuns:

Buna eu iti propun numele Merlin si Negrutzu. Funda?

| Amalia14 explică (pentru andreigreen):

Multumesc! Chiar ma gandeam sa-i pun unuia numele Negrutzu.

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Pufu,piticu,pufuleata,pufulet,fluffy,puffy,pixielaughing(da stiu, asta mi-a venit acum), micutu, tomas....imi pare rau daca unele poate sunt prostesti, dar astea mi-au venit pe moment.Totusi sper sa gasesti un nume dragute pentru pisoiasi.Sa fie sanatosi micutii.

| Amalia14 explică (pentru beautifulkiss):

Mersi pentru ca ti-ai dat interesul si apreciez urarea!

| EllyThau a răspuns:

Buna mi-e mi-a fatat pisica 3 pisoi o fata si 2 baietilaughing si la fetita i-am pus numele Dulcineialaughing)) si la baieti Take si Zmotocel big grin si la prima fatare mi-a fatat 2 pui unu a murit si mi-a ramas unu care al cheama Bonifaciul(eee ffffff puturos ) lu maicasa ai spun Veverita big grin app sa iti traiasca pisoi; X Bafta:*

| Amalia14 explică (pentru EllyThau):

Multumesc! Sa-ti traiasca si tie pisoiasii!happy

| EllyThau a răspuns (pentru Amalia14):

Multumesc:X!