| anonim_4396 a întrebat:

Am un puisor de gaina si nu stiu ce nume sa ii pun.Va rog, ajutati-malove strucknu faceti misto.

12 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Tweety, Puff, Piu...

| Victoria a răspuns:

Vanily. Asa s-a numit puiul de gaina la care am tinut cel mai mult.

| gigiro a răspuns:

Puiu, Coco-Rico, Rica, Motatul, Chelul, Ghemotoc, Cocosul Galic, Galezul

| Marii a răspuns:

Coco chanel.laughing

| Ea12345 a răspuns:

Ghemotoc...big grin

| eveline a răspuns:

Aveam si eu unul pana cand tata s-a hotarat sa il manance la cinelaughing)Eu il strigam Tembelutz ca era cam prostanac asa... dar ca nume cred ca ia-s pune puppy de la puisor in engleza:X:X:X

| Fury a răspuns:

Tzutzu (sau tzutzurel)love struck

| ellabutterfly a răspuns:

Smotocel :X Asa il chema pe al meu laughing

| vyo a răspuns:

Tweety

| Muffins a răspuns:

Capucino il chema pe puiu meu pref:*

| gangstarap a răspuns:

Ba voi sunteti bolnavi. luati-va in *** un papagal sau caine nu mai chiunuiti pasarile

| darkstar a răspuns:

Coco big grin sau john tongue