| backback a întrebat:

Am si eu nevoie de niste explicatii despre cum sa ini reinstalez softul pentru un Nokia 6124 clasic

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Poie simplu iti descarci Nokia Software updater si iti conectezi telu la pc prin cablu de date, apoi dupa ce ai instalat prog trebuie sa iti apara ca l-a gasit, dupa aceea ii dai u instalare soft nou sau actual. succes
atentie scoate cardul si cartela si nu opri telu, nu umbla la el ca dupa aceea singura solutie iti ramane service-ul.

1 răspuns: