| aNoNimAt a întrebat:

Am si eu o curiozitate...ati calatorit vreodata in astral? sau...cum sa-ti dezvolti capacitatile paranormale? toti le avem?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Idem psiholoaga... urmezi cu regularitate cursurile yoga si poti.In astral habar nu am... dar am patit de citeva ori in viata caci dupa ce am adormit am simtit parca as fii cazut brusc de undeva si m-am trezit.Eram in pat nu am cazut nicaieri si totusi am simtit cum cad si m-am trezit.

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Toti le avem, nu sunt "paranormale", sunt normale, doar ca am uitat sa le folosim sau nici nu ne intereseaza. Prin meditatie, rabdare, echilibru si exercitiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am calatorit numai cu EL-AL, Tarom, Al-Italia, Transavia, WizzAir, Fortuna, KLM. Cu astralul inca nu am reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am calatorit pana acolo. E prea departe si obosesc repede. Ma multumesc cu destinatii mai apropiate.