| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai calatorit vreodata cu vaporul?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe ferybot cu camionu cand treceam din Italia in sicilia

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da mereu in vise, tu? Dragă chifteluță cand ai fost ultima data cu vaporul si unde?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Nu pot spune ca era chiar un vapor, dar era un vaporas, eram in clasele 1-4 si am fost cu clasa pe un fel de vaporas. Nu era chiar mare, cat titanicul, dar nu era nici mic, cat o barcuta.

| Felys a răspuns:

Da,o mare plictiseala

| Sociopat a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, m-am urcat o data pe un vapor am devenit paranoica si mi s-a luat. happy

| Anonima163333 a răspuns:

Da,de multe ori chiar.
Mi-a placut la nebunie, m-a relaxat.Vaporul merge incet si pot admira peisajele.De abia astept sa mai pot merge cu el.Anul acesta nu merg la mare, deci nu voi avea ocazia.winking

| NyctophobicGhost a răspuns:

Am dat o data doua pompe intr-o gonflabila si am mers pe Dunare.
Ma incadrez? Adica, nu stiu, eu zic ca ai stat mult la intrebarile astea sa le confectionezi, le ai trecute in agenda, etc.Sa nu stric ceva.

| Odysea a răspuns:

Da