| Dana a întrebat:

Am si eu o ghicitoare si nu ii gasesc raspunsul.cine mi-l da primeste funda:ce face femeia in fiecare dimineata si barbatul o data in viata.pup

18 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Sper sa fie raspunsu corect eu asa cred... femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata…laughing

| Reek54 a răspuns:

Se machiaza. big grin

| adytzoi a răspuns:

Probabil e o ghicitoare misogina.
Pariez pe raspunsul "se trezeste".

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Dus... laughing

| faramatania a răspuns:

Răspunsul meu la această ghicitoare: femeia face patul în fiecare dimineaţă, iar bărbatul, armata odată-n viată! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Femeia face patul in fiecare dimineata, iar barbatul armata odata in viata.
Te pup!

| ComaniciIonut a răspuns:

Cafeaualaughing femeia i-oface barbatuui tot timpul, iar barbatul fenomeal 1
data in viata

| Crocaa a răspuns:

Tari fazele cu fardul si armata, dar nu trebuie sa fie un singur lucru? Eu asa cred, dar vad ca toti ati scris acelasi lucru.Se zice ca o femeie in fiecare dimineata se imbraca si pleaca la ea acasa pe cand barbatul face asta doar atunci cand se insoara.Invatatura care este?

| Useeeer124124 a răspuns:

Femeia: se piaptana, Barbatul : armata

| Geojorjy a răspuns:

Traieste intr-un corp de femeie

Răspuns utilizator avertizat
| Robtzelu a răspuns:

Patul in fiecare dimineata.
Iar barbatul armata odata in viata. Funda?

| Paulhd98 a răspuns:

Femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata…

| Paulhd98 a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata.
sau
Femeia face in fiecare dimineata micul dejun si barbatul o data-n viata.
SAU
Barbatul iese din femeie o data in viata si de intrat intra in fiecare zi.

| Kindeer a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata.
sau
Femeia face in fiecare dimineata micul dejun si barbatul odata-n viaţă armata.
SAU
Barbatul iese din femeie o data in viata si de intrat intra in fiecare zi.Astept raspunsul tau...eu doar am spus 3 variante Multam fain.

| LoveKillsSlowly a răspuns:

Femeia se fardeaza in fiecare dimineata iar barbatul e fardat o data in viata - dupa viata.

| vvioletta a răspuns:

Femeia se piaptana in fiecare dimineata iar barbatul armata o data-n viata

| Danciulescu_Grantu_ a răspuns:

Barbatul isi rupe ața p.i iar femeia in fiecare dimineata isi aseaza țațele.
Femeile care dau comentarii sa spuna daca este adevarat s au nu.