| iuandfto a întrebat:

Am o pagina de facebook noua (are 5 like-uri ). Am rugat 2 persoane sa-mi dea like si au zis ca mi-ai dau dat nu-mi apare. Este vreo problema la facebook sau fiindca pagina e noua face asa?

3 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Nu are nicio problema facebook-ul, problema e ca persoanele acelea au zis, dar n-au facutwinking

| Firetears a răspuns:

Hi!
Nu cred ca are ceva facebook-ul... Dai refresh si vezi ce se intampla... Daca nu se schimba nimic, ori acele persoane au dat like inainte sa le rogi tu, ori nu au dat inca like. :-)
Bye! :-)

| qBiiiu a răspuns:

Nu cred ca acele persoane ti-au dat like. daca ai alte prietene care au pagini de mai mult timp vorbeste cu ele poate iti fac reclama daca nu. lasa in comentarii la alte postari link de la pagina ta happy funda?