| Thevampirediariesfan a întrebat:

Cum pun un administrator pe pagina mea de facebook, chiar daca nu-mi apare ca a dat like, dar il am ca prieten. Incerc sa scriu numele si nu-mi apare, imi spune ca pot pune ca admini doar prieteni sau persoane care au dat like, desi imi e si prieten si a dat si like. Help, please, dau fundita!
scuze categoria

Răspuns Câştigător
| NickyDawn a răspuns:

Editeaza pagina > Roluli de administrator. Scrie-i e-mail-ul acolo.
Nu uita sa setezi functia: in cazul in care nu vrei ca el/ea sa poata modifica adminii, pune-l / -o ca si "creator de continut". happy

1 răspuns:
| Lalaloveu a răspuns:

Pai trebuie sa ii pui adresa de e-mail nu numele! Incearca asa! Ah si cand pui fara sa dea like dar il ai ca prieten nu te du acolo la setari si pune pe pagina respectiva ci cauta in bara aia pagina si asa sa il pui poate merge! happy