| didu73 a întrebat:

Buna tpu.am o problema mica: am o pagina pe facebook iar atunci cand o persoana imi da like nu-mi apare like-ul, spre exemplu pagian mea are83 de like-uri iar o fata mi-a dat like, normal trebuia sa-mi apara 84 de like-uri dar tot 83 apar. de ce se intampla asta?
cel mai bun raspuns primeste funda love struck

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Like-urile nu se contabilizeaza imediat. Dureaza o perioada pana sa apara pe profil.

| didu73 explică:

mda nu e raspunsul la care ma asteptam dar mersi oricum happy