| Andr3iutz a întrebat:

Cam cat costa taxiul din Drumul Taberei pana in Berceni? O parere asa.mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Gagicaru a răspuns:

45 de lei

7 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

45 de lei sau 50 lei cam asa.
Bafta!

| killforfun19 a răspuns:

47 de lei am dat eu nah!

| Andr3iutz explică:

Multumesc tuturor pentru pareri. Funda i-am dat-o lui Gagicaru deoarece el a raspuns primul. happy

| IMC90 a răspuns (pentru Andr3iutz):

45 de lei, wtf :O

e maxim 15 lei, mie atat mi-a luat din Berceni pana in Agronomie, si este mult mai mult de mers decat pana in Drumul Taberii... Numai habarnisti si-au dat cu parerea. Ai de capu meu...

poate au inteles comuna Berceni, desi nici de acolo nu-ti ia atata

| Andr3iutz explică (pentru IMC90):

Multumesc.nu am mai fost acolo si nici nu prea stiu unde vine Berceni asa ca.am luat-o de buna... Daca stiam. funda era ata .sorry.la alta intrebare happy

| calinx a răspuns:

Mult

| Andr3iutz explică (pentru calinx):

Multumesc pentru raspunsul tau prompt, dar in acelasi timp aiureawinking

Întrebări recente