| mika99 a întrebat:

Are cineva idee cam cat costa taxiul din drumul taberei(pe langa plaza) pana la aeroportul otopeni? si cum eviti o teapa?

Răspuns Câştigător
| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Nu stiu cat costa dar nu are cum sa iti dea teapa, teapa poti sa ii dai tu daca nu porneste TAXIMETRUL(aparatul acela care arata cati bani cere). Daca nu il porneste poti sa nu ii dai banii deoarece acei bani ii intra lui in buzunar si daca nu platesti nu are ce sa iti faca deoarece nu are o dovada ca te-a dus pana acolo. BAFTA.
FUNDA?