| MlHAl a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cine stie cum sa dau ignor la un contact pe mess?

Răspuns Câştigător
| LondoneseCat a răspuns:

Deschizi casuta cu contactul,il stergi din lista de mess si bifezi si "din agenda" fara sa inchizi casuta apoi o sa iti apara in dreapta sus "add or ignore" apesi ignore laughing

sau sau sau

stergi contactul din lista + agenda, te duci la preferences sus in bara messului, cauti "ignore list " si adaugi idul acolo big grin

funda?:*

17 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna!

Pai,eu mai intai il sterg, si apoi ma duc la Address Book, ii dau ignore si apoi il sterg de totbig grin

Sper ca te-am ajutat.Bye!

| Tsunade99 a răspuns:

Stiu eu! big grin
Cand cineva care nu este in lista ta iti scrie si vrei sa ii dai ignore, tb sa vezi ca undeva in colt sus, dar nu acolo unde e X-ul, mai jos, scrie ignore. Si daca vrei sa-i dai lui ala ignore atunci apesi acolo.

Daca vrei sa dai ignore la unul care este in lista ta deja:
Vezi ca sus acolo (sus peste lista de contacte undeva) scrie messenger, actions, help, contacts. Dai clic acolo unde scrie messenger, apoi la prefference, la ignore list, la add, si scrii id-ul celui care vrei sa-l ignori. Eu am 5 la ignor.
fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| hiphopgirl a răspuns:

Pai mergi la id dorit dai clickul din dreapta apoi dellete apoi dai clicul yes si gata

| AFR81 a răspuns:

Te salut! Deci, prima data trebuie sa stergi acel contact din lista ta de messenger. Apoi apesi acolo deasupra listei unde scrie "type some contact information" si ii scrii numele respectivului contact...Dai dublu click pe el si apesi ignore. Sper ca te'am ajutat big grin

| fularrosu a răspuns:

E simpluuuu.Sterge-l mai intai din lista cu click dreapta si apoi te duci la prefernces, in dreapta dai clik pe ignor list si dai add contac. Dupa ce i-ai retinut ID-ul introdu-l acolo si gata!

| BubuDx a răspuns:

Dupa ce i-ai dat Delete mai dat odata pe acel nume si dupa sus scrie ignore.

xD

| edyutz a răspuns:

Trebuie sa eu bagi bine acolooooo aaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge persoana respectiva, iar cand iti va da un msj ai buton de contact.
Sau dupa ce il stergi du-te la Preferences->Ignore List->Add

| BoMbeRmEn a răspuns:

DECI: alegi din lista de Messenger contactul care vrei sa ii dai ingor dupa care dai clik dreapta pe el ii dai Delete apoi te duci sus click pe Messenger apoi Preferences si alegi din stanga categoria Ignore list. Ai acolo un butun ADD dai pe el scrii ID apply si ok happy! FUNDA?

| Cristynaa a răspuns:

Pai...dai click dreapta pe numele contactului care vrei sa-l stergi si iti aparre mai multe scrisuri si dai la ultimul unde scrie delete. apoi iti apare un chenar unde scrie ceva de genu big grinelete from adress book, too. si dai clik pe casuta aia dinaintea scrisului apoi dai yes...gata funda pliz

| cosminz a răspuns:

Singura metoda pe care o stiu e sa il stergi din lista si daca iti mai scrie ceva apare in dreapta sus ignore...alfel nu-ti apare...(cred)

| jonghyun a răspuns:

In primul rand il scoti din lista de tot si, pe urma daca iti scrie ceva mai jos de X scrie sa il bagi sau sa ii dai ignore

| ralu27 a răspuns:

In primul rand -contactul caruia vrei sa ii dai ignor trebuie sa iti fie sters din lista(i dai delete)... dupa aceea intri la preferences->ignor list->si dai la "add'-unde scrii idul contactului big grin ...in cazul ca o sa vrei sa il scoti de la ignor dai "remove" cu placere big hug funda?:-s :*

| zornokankid a răspuns:

Dai click dreapta pe contact si apoi iti apare ignor sau delete... Dupa care, click pe variantele de mai sus.

| coolandra a răspuns:

Dai o data click dreapta pe contact ii dai delete si dupa intri in adress book si ii dai pe el si iti apare add user sau ignore user si ii dai ignore. funda?