| Alexakos a întrebat:

oare sunt singur-ul care (cred) imi face probleme site-ul asta, sau chiar are probleme psihotehnice?

1.atunci cand pun o intrebare, de multe ori imi iasa ca si cum ar fi trimis (finish) dar intrebarea nu o pune si trebuie sa repet iar inca o data sau de doua ori. sau uneori imi zice erorr.

2. am pus o intrebare, si zice ca am doua raspunsuri (imi apare cati mi-au raspuns) si cand dau pe intrebare... imi arata ca numa 1 persoana mi-a raspuns. daca ma duc si dau clik pe persoana a 2 a imi spune "erorr" si intrebarea este pusa de o zi si ceva aproape 2.

3. imi spune ca am 3 - 5 raspunsuri si cand dau sa vad raspunsurile, nu imi apare nimic. si imi apare dupa juma de ora o ora pe acolo.

am pus intrebarea asta ca sa stiu daca este de vina calcu sau chiar are probleme site-ul. am mai patit si cu 4Tuning. cand intram pe site incepea si mi se bloca calcu. de pe oricare laptop intram dupa aia mi se bloca calcu. acum vad ca nu mai are probleme decat ca deschide greu paginile (site-ului) pentru ca au umplut ei cu reclame si cu prostii si ma gandesc ca poate este(probabil) ceva asemanator si cu site-ul asta?

3 răspunsuri:
| Wellfun a răspuns:

Toţi au probleme de genu. Primesc fundiţă pentru răspuns? : ))

| LoveIsAllNeed a răspuns:

Si mie mi se intampla unele din cele care le-ai spus. Mai ales ca se incarca greu paginile. (pe TPU) si imi da eroare des.

| Anca4747 a răspuns:

Nu esti singurul. Din cauza ca site-ul este suprasolicitat se intampla tot ce ai scris, ba chiar mai multe. Asteptam cu totii sa se remedieze problema