| andreyush99 a întrebat:

Am si eu o problema cu gogle chrome happy. eram pe niste site-uri cand deodata sa intrerupt curentul. si cand am deschis inapoi calcu sa intru pe paginile pe care eram mi se bloca calcu. happy i-am dat restart ca am zis ca nu mai intru pe site urile alea ca intram dupa aia daca aveam nevoie happy. dar cand dadeam sa se conecteze pe orice adresa tot asa se bloca tot calcu sad. stie careva ce este? funda love struck

1 răspuns:
| Anonymous485 a răspuns:

Dai sus la cheita aceea, dai la optiuni, intri la sectiunea "In Culise" dai la "Stergeti Datele De Navigare", si acolo bifezi "stergeti cookie-urile si alte date privind site-ul si pluginul", si bifezi si "Goliti memoria cache", sper sa te ajute, daca nu, reinstaleaza-l, asa sigur va merge