| Anonymm1597 a întrebat:

poate ati mai patit.cand editez un videoclip in avs video editor si il salvez incerc sa il deschid si nu merge nici cum, deci uite si intrebarea mea.cu ce program pot sa deschid videoclipurile editate in avs video editor cu quicktime player nu pot cu windows media player nu pot cu windovs media center nu pot deci va rog ajutati-ma (am windows 7 daca conteaza cumva). Pentru raspunsul cel mai folositor si functionabil funda!

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Convertor plus codec-uri, K-Lite Codec Pack 7.2.0 Full.
http://www.youtube.com/watch?v=e8_5o515Mdc

| krysstal a răspuns:

Incearca sa le deschizi cu kmplayer, deschide cea mai mare parte din videoclipuri, pe care windows media player nu le va deschide nici peste 10 ani, incearca kmplayer, e foarte bun