| LiaaStyles10 a întrebat:

Tocmai am editat un video in AVS Video Editor si cand vreau sa il deschid se aprinde programul si video-ul! Cum sa-l fac in alt "format" ca sa il pot aprinde cu Windows Media Player?

P.S. Video-ul vreau sa il postez pe facebook si asa cum il am acum nu merge! sad

Scuzati categoria! big grin

Va rog ajutati-ma

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc meniul programului, dar cred că trebuie să cauți opțiunea prin care exporți ce ai lucrat. Caută ceva de genul File - Export sau Publish... Încearcă și File - Save As.

Salvează.avi sau.mpg sau un format video pe care să-l poată deschide un player video.

Ce ai salvat tu cred că e sesiunea de lucru... pe care e bine să o ai atunci când vrei modificări. happy

| LiaaStyles10 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Am reusit! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LiaaStyles10):

Cu plăcere. Mă bucur că a ieșit. Merci pentru fundă. happy