| 123456 a întrebat:

Am si eu o intrebare stie careva cum se poate face o baterie de telefon daca s-a umflat straight face cei poti face sa-si revina?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ridici frumusel capacul de la galeata de gunoi si o pui acolo. Apoi cumpara alta.Nu mai e buna.

| Sin a răspuns:

Asa am patit si eu. N-ai ce sa-i mai faci.Bateria s-a umflat din cauza ca l-ai scapat de prea multe ori pe jos sau ca a stat telefonul la soare.

| Anonimusss a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa-i facisad cumpara alta noua sau vezi poate gasesti la cineva si ti-o vinde mai ieftin... dar ai grija sa nu iei teapa

| anamaria91 a răspuns:

Eu am auzit ca se umfla de la statul telefonului la incarcat aiurea. Ori prea mult, ori prea putin dar des, sau cand inca e pe jumatate plina etc.
Nu ai ce face cu ea decat sa o reciclezi si sa iti cumperi alta!

| Cristary a răspuns:

Si eu am patit la fel laughing
Dar nu stiu de ce s-a umflat, probabil pentru ca l-am folosit prea mult la muzica/poze.
Cred ca ar fi mai bine sa-ti iei alta. Baftă!

| alexel a răspuns:

Poţi să o reciclezi.

| andreea_5162 a răspuns:

Nu ai ce sa ii mai faci, decat sa cumperi una noua de preferat dintr-un magazin nu tot felul de facaturi de la colt de strada, si pe viitor ai mai multa grija cu telefonul...